Помогите

1 б) 6 х-10,2=0 в) 5 х-4,5=3 х+2,5

-х=12

3 г) 2 х - (6 х-5) = 45

+4
Ответы (1)
  1. 14 июня, 04:51
    0
    1. б) 6x-10,2=0

    6x=10,2

    x=1,7

    1. в) 5x-4,5=3x+2,5

    5x-3x=2,5+4,5

    2x=7

    x=3,5

    3. г) 2x - (6x-5) = 454

    2x-6x+5=45

    2x-6x=45-5

    -4x=40

    -x=10

    x=-10