Вычислить (8⋅5^25+9⋅5^23) : (25^11⋅209)

+1
Ответы (1)
  1. 22 июня, 16:08
    0
    (8⋅5^25+9⋅5^23) : (25^11⋅209) = 5^23 (8*25+9) : (5^22*209) = 5*209:209 = 5