Решите)) 4√27 * 4√3 =

+4
Ответы (2)
  1. 6 мая, 12:58
    0
    16*√ (27*3) = 16*√81=16*9=144
  2. 6 мая, 14:06
    0
    4√27 * 4√3 = 4√9*3 * 4√3=

    12√3*4√3=48*3=144