2√5 (√20-3√5) решение

+5
Ответы (1)
  1. 7 января, 00:27
    0
    2√5 (√20-3√5) =

    2√5 (√4√5-3√5) =

    2√5 (2√5-3√5) =

    2√5 * (-√5) =

    2 * (-5) = - 10