6.3 (y+2.4) - 9.1 (y+1.4) при y = - 1.4

+2
Ответы (1)
  1. 4 марта, 05:38
    0
    6,3 (-1,4+2,4) - 9,1 (-1,4+1,4) = 6,3*1-9,1*0=6,3