1/√а - √с - при а=0,04 и с=0,64.

+2
Ответы (2)
  1. 18 ноября, 11:30
    0
    √0,04-√0,64=0,2-0,8=-0,6
  2. 18 ноября, 12:34
    0
    1/0.2-0.8=1:1/5-0.8=5-0.8=4.2