1) x (в квадрате) - 5 х + 6 = 0

3 х (в квадрате) - х - 4 = 0

5 х (в квадрате) + 3 х-1 = 0

+5
Ответы (1)
  1. 14 мая, 02:19
    0
    х (в квадрате) - 5 х + 6 = 0

    Д=b²-4ac

    Д=25-24=1

    *½ = (дробь) 5+1-в верху, 2-внизу

    х₁=3

    *₂=2