разложите на множители: 1. (2 а+б) (5 а-б) - 3 а (2 а+б) 2. (2 х+7 у) (2 х-7 у) - 7 у (2 х-у) 3 2 у в квадрате (у+3) - 4 у (у+3) 4.27 х в кубе (а-4 х) - 18 х в квадрате (4 х-а)

+2
Ответы (2)
  1. 24 ноября, 05:47
    0
    1. 4a в квадрате - б в квадрате
  2. 24 ноября, 06:48
    0
    1. (10a^2-2ab+5ab-b^2) - 6a^2-3ab=4a^2-b^2

    2. 4x^2-14y^2-14xy+7y^2=4x^2-14xy+7y^2

    3. 2y^3+6y^2-4y^2-12y=2y^3+2y^2-12y

    4. 27x^3*a-108x^4-76x^3+18x^2*a