3x-y=3

3x-2y=0

x+5y-7

3x+2y=-5

2x+y=1

5x+2y=0

2x-3y=1

3x+y=7

x+y=6

5x-2y=9

+3
Ответы (1)
  1. 18 декабря, 18:35
    0
    1) 3 х-у=3,-у=3-3 х, у=-3+3 х, 3 х-2 (-3+3 х) = 0, - 3 х+6=0, - 3 х=-6, х=-6: (-3) = 2, у=-3+3*2=3, х=2, у=3. 3). 2 х+у=1, у=1-2 х, 5 х+2 (1-2 х) = 0, 5 х+2-4 х=0, х+2=0, х=-2, у=1-2 * (-2) = 5, х=-2, у=5. 4) 2 х-3 у=1,3 х+у=7, у=7-3 х, 2 х-3 (7-3 х) = 1, 2 х-21+9 х=1,11 х=22, х=22:11, х=2, у=7-3*2, у=1. 5) х+у=6, 5 х-2 у=9, х=6-у, 5 (6-у) - 2 у=9, 30-7 у=9, - 7 у=9-30, у=-21: (-7), у=3, х=6-3, х=3