системы:

1) 3 ху=1

6 х+у=3.

2) 3 х-у=-10

х в кв.+у=10.

3) х-у=1

х-4 у в кв. = 1

+4
Ответы (1)
  1. 24 апреля, 22:59
    0
    1 3xy=1 9x-18x=1 - 9x=1 x=-1/9

    y=3-6x y=3-6x y=3-6x y=2 целых 1/3

    2 3 х-у=-10 y=3x+10 x (x+3) = 0 x=0 или х=3

    х^2+у=10. x^2+3x=0 y=3x+10 у=10 или у=19

    3) х-у=1 х=1+у y (4y+1) = 0 y=0 или у=-1/4

    х-4 у^2 = 1 4 у^2+y=0 х=1+у х=1 или х=3/4