Разложите на множители (2-a в квадрате) в квадрате

+2
Ответы (1)
  1. 13 марта, 23:11
    0
    (2-a^2) ^2 = 2^2-2*2*a^2 + (a^2) ^2 = 4-4a^2+a^4