Sqrt{2} sin22.5 cos22.5

+1
Ответы (1)
  1. 20 мая, 17:31
    0
    √2*sin22.5*cos22.5 = √2/2*sin 45 = √2/2*√2/2 = 2/4 = 1/2 = 0,5