M^2+2m+4/m^3-8 cократите дробь

+5
Ответы (2)
  1. 13 июня, 22:58
    0
    m^2+2m+4/m^3-8 = (m^2+2m+4) / (m+2) * (m^2+2m+4) = 1 / (m+2)
  2. 14 июня, 01:16
    0
    (m^2+2m+4) / (m-2) (m^2+2m+4) = 1/m-2