У2 (квадрат) + х2 (квадрат) + 4 х+6 у+13=0

+2
Ответы (1)
  1. 11 августа, 18:05
    0
    у^2+х^2+4 х+6 у+13=0,

    (y^2+6y+9) + (x^2+4x+4) = 0,

    (y+3) ^2 + (x+2) ^2=0,

    (y+3) ^2=0, (x+2) ^2=0,

    y+3=0, x+2=0,

    y=-3, x=-2.