Разложить на множители (a²+b²) ²-4a²b²=

+2
Ответы (1)
  1. 8 апреля, 02:07
    0
    (a²+b²) ²-4a²b²=a⁴+2a²b²+b⁴-4a²b²=a⁴-2a²b²+b⁴ = (a²-b²) ²