2/x=5 решить

0.8b в 9 степени: 8b в 3 степени

+5
Ответы (1)
  1. 6 января, 18:29
    0
    1) 2/x=5

    x=2/5

    2) (0.8b^9) / (8b^3) = b^9 / (10b^3) = (b^3*b^6) / (10b^3) = 0.1*b^6