2 sin (pi+a) - sin a при sina=0.3

+2
Ответы (1)
  1. 22 февраля, 04:05
    0
    sin (pi+a) = - sin a

    2 * (-sin a) - sin a = - 3*sin a = - 3*0.3 = - 0.9