розвяжить ривнняня 9 х^2-4=0 дякую

+3
Ответы (2)
  1. 6 июня, 22:59
    0
    розвяжить ривнняня 9 х^2-4=0 дякую

    Ответ:

    9 х"2=4

    х"2=4/9

    х=2/3

    х=-2/3
  2. 6 июня, 23:44
    0
    9x²=4

    x²=4/9

    x=2/3

    ...