Разложить на множители 4 х^7-6 х^5; 5 у^2+у+у^3+5

+3
Ответы (1)
  1. 5 августа, 06:22
    0
    1) 4 х^7-6 х^5=2 х^5 (2 х^2-3)

    2) 5 у^2+у+у^3+5=5 у^2+5+у^3+у = 5 (у^2+1) +

    +у (у^2+1) = (5+у) (у^2+1)