9 х + 8 хв квадрате = - 1

+5
Ответы (1)
  1. 9 декабря, 18:16
    0
    1. 9x^2-1=0

    9x^2=1

    x^2=1/9x=--1/3 и + 1/3

    рисуешь параболу