A) 20 * (-0.1) ³-8 (-0.1) ²+1

+5
Ответы (1)
  1. 8 октября, 02:50
    0
    = (-0,1) ² (20 * (-0,1) - 8) + 1=0,01 (-2-8) + 1=0,01 * (-10) + 1=-0,1+1=0,9