Разложите на множители:

4x^4-32x^2

+5
Ответы (2)
  1. 24 июля, 03:54
    0
    4 х^4-32[^2 = 4x^2 * (x^2-8)
  2. 24 июля, 06:45
    0
    4x⁴-32x²=4x² (x²-8) = 4x² (x-√8) (x+√8) = 4x² (x-2√2) (x+2√2)