Сума перших двадцяти натуральних чисел, кратних 5

+3
Ответы (1)
  1. 24 сентября, 00:10
    0
    5, 10,15, 20, 25, 30, 35, 40, 45 ... 100

    а20 = а1+d (n-1) = 5 + 5 * 19 = 5 + 95 = 100

    S20 = (а1 + а20 / 2) * n = 5 + 100 / 2 * 20 = 1050

    Ответ 1050