Разложи на множители 6t^2-6

+2
Ответы (2)
  1. 31 октября, 14:02
    0
    6t^2-6=6 (t^2-1) = 6 (t-1) (t+1)
  2. 31 октября, 14:59
    0
    6t²-6

    6 (t²-1)

    6 (t-1) * (t+1)