Разложите на множители:

2x^2y-2y^3=

-9n+nx^2=

ac^3-a^3c

+2
Ответы (2)
  1. 8 ноября, 00:09
    0
    2x²y-2y³=2y (x²-y²)

    -9n+nx³=n (-9+x³)

    ac³-a³c=ac (c²-a²)
  2. 8 ноября, 01:58
    0
    Хм ...