563185682 х60+50-9+6666

+4
Ответы (2)
  1. 9 марта, 07:29
    0
    1.50-9=41

    2.41+6666=6707

    3. 563185682*60=33791140920

    4.33791140920+6707=33791147627
  2. 9 марта, 08:27
    0
    563185682*60+50-9+6666=3,3791147 е10