7,06 * 1,02 - 69,531 : 9,03 - 0,5012 сколько будет?

+1
Ответы (1)
  1. 8 апреля, 19:03
    0
    1) 7,06*1,02=7,2012

    2) 69,531:9,03=7,7

    3) 7,2012-7,7=-0,4988

    4) - 0.4988-0.5012=-1

    ответ, - 1