7,06*1,02-69,531:9,03-0,5012

+5
Ответы (1)
  1. 12 апреля, 17:21
    0
    7,06 * 1,02 - 69,531 / 9,03 - 0,5012 = - 1

    7,06 * 1,02 = 7,2012

    69,531 / 9,03 = 7,7

    7,2012 - 7,7 = - 0,4988

    -0,4988 - 0,5012 = - (0,4988 + 0,5012) = - 1