Разложите на множители (x+2y) ²-9m²

+1
Ответы (1)
  1. 21 января, 11:49
    0
    (х+2 у) ² - 9m² = (x+2y) ² - (3m) ² = (x+2y - 3m) (x+2y - 3m)