Выполни действия:

а) (у+5) (у-5) б) (5 у-4 с) (5 у+4 с)

в) (в-4) (4+в) г) (5+а) ^2

д) (3 х-5 у) ^2

+1
Ответы (1)
  1. 1 апреля, 22:49
    0
    A) = y^2-5y+5y-25=y^2-25

    б) = 25 у^2+20yc-20yc-16c^2=25y^2-16c^2

    в) = 4 в+в^2-16-4 в=в^2-16

    г) = 25+10a+a^2

    д) = 9x^2-30xy+25y^2