Разложите на множители:

5a2-20a

+1
Ответы (2)
  1. 5 октября, 06:40
    0
    5 а2 + 20 а + 20=5 (а2+4 а+4) + 5 (а+2) 2
  2. 5 октября, 06:51
    0
    5a² - 20a = 5a * (a - 4)