Разложите на множители: 49n²-81

+3
Ответы (2)
  1. 24 января, 04:06
    0
    81n^2-81 = (7n-9) (7n+9)
  2. 24 января, 04:34
    0
    49n^2-81 = (7n) ^2-9^2 = (7n-9) (7n+9)