Упростите: (12-d) (12+d), (4n-7m) (4n+7m), (3a-b²) (b²+3a)

+1
Ответы (1)
  1. 15 апреля, 05:55
    0
    1) = 12²-d²=144-d ²

    2) = 16n ²-49m ²

    3) = (3a-b ²) (3a+b²) = 9a²-b ^4