2+169*5+818 + 27 х 10 / 5

+4
Ответы (1)
  1. 14 июля, 14:21
    0
    1) 169*5=845

    2) 27*10=270

    3) 270:5=54

    4) 2+845=847

    5) 847+818=1665

    6) 1665+54=1719