Користуючись формулами скороченого множення обчислити

а) 1004*996

+1
Ответы (1)
  1. 29 мая, 14:02
    0
    1004 • 996 = 1000 • 996 + 4 • 996 = 996000 + 4 • 1000 - 4 • 4 = 996000 + 4000 - 16 = 1000000 - 16 = 999984