10 м в квадрате 5 дм в квадрате = ? См в квадрате помогите

+2
Ответы (1)
  1. 19 июля, 14:08
    0
    В 10 м^2=100*100*10=10^5 см

    5 дм^2=10*10*5=500^2 см