Помогите прошу: 3

3y/y^2-1 при y=1/3; 0; 2;

+2
Ответы (1)
  1. 26 февраля, 20:23
    0
    3 у / у^2-1 при у=0

    3*0/0-1=0

    при у=2

    3*2/4-1=6/3=2

    при у=1/3

    3*1/3 / 1/9 - 1 = 1 / (-8/9) = - 9/8 = - 1 1/8