X (y-z) + 3 (z-y) помогите!

+1
Ответы (2)
  1. 14 июня, 10:46
    0
    X (y-z) + 3 (z-y) = xy-xz+3z-3y = (3-x) (z-y)
  2. 14 июня, 11:33
    0
    X (y-z) + 3 (z-y) = x (y-z) - 3 (y-z) = (y-z) (x-3)