3x+0, 4x^2=0 (теорема Виета)

+3
Ответы (1)
  1. 22 мая, 15:25
    0
    0,4 х²+3 х=0

    х (0,4 х+3) = 0

    х1=0

    0,4 х+3=0

    0,4 х=-3

    х2=-3/0,4=7,5