X в квадрате-4x - (x-4) в квадрате разложите многочлен

+1
Ответы (1)
  1. 18 февраля, 14:03
    0
    X^2 - 4x - (x - 4) ^2 = x (x - 4) - (x - 4) ^2 =

    = (x - 4) (x - (x - 4)) =

    = (x - 4) (x - x + 4) =

    = 4 (x - 4)