Выполнить умножение:

(1+x) (x-1) (1+x2)

x2-x в квадрате

+3
Ответы (1)
  1. 25 августа, 15:14
    0
    (x + 1) (x - 1) (x^2 + 1) = (x^2 - 1) (x^2 + 1) =

    = (x^2) ^2 - 1^2 = x^4 - 1