Дано: конус, L=3R, h=10

Найти:V, Sп. п.

+5
Ответы (1)
  1. 18 июля, 21:25
    0
    S=πRL+πR²=πR*3R+πR²=4πR²

    R²=9R²-100

    V=1/3π (9R²-100) * 10