2cos (p/2+a) sin (p/2+a) tg (p-a) / ctg (p/2+a) sin (p-a)

+4
Ответы (1)
  1. 7 ноября, 23:18
    0
    = 2 * (-sina*cosa*-tga) / (-tga * sina) = - 2 sin^2a / (sin^2a/cosa) =

    = - 2cosa