X3 - 7x2 + 16x-12=0 Atrisini vienādojumu!

+2
Ответы (1)
  1. 31 января, 13:43
    0
    X^3 - 7x^2 + 16x - 12 = 0

    Сгруппируем

    x^3 - 3x^2 - 4x^2 + 12x + 4x - 12 = 0

    x^2 (x - 3) - 4x (x - 3) + 4 (x - 3) = 0

    (x - 3) (x^2 - 4x + 4) = 0

    (x - 3) (x - 2) ^2 = 0

    x - 3 = 0

    x = 3

    (x - 2) ^2 = 0

    x - 2 = 0

    x = 2

    Ответ

    2; 3