Преобразуйте в многочлен Стандартный вид а) 4,6 х (0,2x-0,3y) б) (2 х-3 у) (4 х+5 у)

+3
Ответы (1)
  1. 7 марта, 02:25
    0
    А) 4,6 х (0,2 х-0,3 у) = 2,3 х^2-6,9 ху

    б) (2 х-3 у) (4 х+5 у) = 8 х^2+10 ху-12 ху-15 у^2=8 х^2-2 ху-15 у^2