сократите дробь 3x^2-25x-18/x^2-5x-36

+4
Ответы (1)
  1. 10 июля, 21:07
    0
    3x*2-25x-18/x*2-5x-36 = - 26x-40

    или

    3x-36

    или

    3x*2-25x-18/x*2-5x-36=0

    3x-25x+x-5x = 0-2+18-2+36

    -26x=54-4

    -26x=50

    x=-26

    50

    x=13

    25

    * - умножение

    x - дробь

    y