0,4 y + 1 при y = - 0,5*8; -10;

+1
Ответы (2)
  1. 17 июня, 18:50
    0
    1) 0,4 * (-4) + 1=0,6

    2) 0,4 * (-1+1=-3
  2. 17 июня, 19:32
    0
    1) 0,4 * (-4) + 1=-0,6

    2) 0,4 * (-10) + 1=-3