Y = (x^2 + 1) (x^3 - x) при x=2

+2
Ответы (1)
  1. 12 мая, 22:07
    0
    Y (2) = (2^2 + 1) (2^3 - 2) = (4 + 1) (8 - 2) = 5*6 = 30