Выполните умножения

а) 2 х (х+1)

б) х2 у (х-у)

+4
Ответы (2)
  1. 18 ноября, 07:47
    0
    А) 2 х (х+1) = 2 х в квадрате+2 х

    б) х2 у (х-у) = х в квадрате2 у-х2 у в квадрате
  2. 18 ноября, 10:02
    0
    А) 2 х (х+1) = 2 х^2+2 х

    б) х2 у (х-у) = х^2 у-х2 у^2