Разложите на множители:

х^2+my-у^2-mх

+4
Ответы (1)
  1. 29 августа, 18:26
    0
    Х^2 + my - y^2 - mx = (x^2 - y^2) + (my - mx) = (x - y) (x + y) + m (y - x) = (x - y) (x + y - m)